«Өзін-өзі тану: махаббат пен шығармашылық педагогикасы»

10.02.2020

«Өзін-өзі тану: махаббат пен шығармашылық педагогикасы» өзін-өзі тану онкүндігі аясында Спасское негізгі мектебінің базасында бастауыш сынып оқушыларымен «Кешіруді үйрену» атты ашық сабақ өткізілді. Ашық сабақ барысында балаларға «Түсіну және кешіру» мультфильмі көрсетілді. Әңгіме барысында оқытушы Сунцова Е.С. балаларға «Құм мен тас» әңгімесін айтып берді, содан кейін студенттер кекшілден гөрі кешіру оңайырақ деген қорытындыға келді. Сабақтың соңында, топтық жұмыс барысында, реніш білдіретін дәрі бар ыдыс толтырылды.